Uczymy z pasją dla lepszej przyszłości

Nie przegap szansy i dołącz do nas już dziś!

W Robotowni prowadzimy zajęcia z Robotyki oraz Programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Standardowe zajęcia realizowane są w formie rocznych kursów o zróżnicowanym poziomie zaawanasowania. Zakres materiału oraz dynamika zajęć są dostosowywane do wieku i indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Oprócz podstawowej tematyki kursu uczniowie zdobywają dodatkową wiedzę z zakresu nauk ścisłych (w szczególności matematyki i fizyki). Stawiamy na współpracę i grupowe działanie jednocześnie pozwalając na rozwój indywidualnych talentów dziecka. Robotownia to fantastyczne miejsce w którym warto realizować swoje marzenia!

Nasze cele i misja

Krzysztof Przedniczek
Krzysztof PrzedniczekWspółzałożyciel
Tworząc Robotownię działalismy z myślą o lepszej przyszłości. Chcieliśmy stworzyć niepowtarzalne miejsce w którym dzieci i młodzież będą mogły zdobywać cenną wiedzę z zakresu nowych technologii. Wiedzę, która da im możliwości, pozwoli rozwinąć skrzydła i spełnić swoje marzenia. Codziennie dajemy z siebie wszystko, aby ten cel osiągnąć!

Co o nas mówią?

Świetne zajęcia, cenna wiedza przekazywana w ciekawy i przystępny sposób.

Magdalena

Pascjonujące, prowadzone na najwyższym poziomie zajęcia edukacyjne.

Piotr

Dobre narzędzia to podstawa naszej pracy

Podstawą naszych warsztatów, oprócz wiedzy, jest sprzęt i oprogramowanie. Korzystamy tutaj zawsze z najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań wiodących producentów. Oprócz dobrze znanych i sprawdzonych technologii u nas zawsze znajdziesz także te najnowsze, czasami niedostępne jeszcze na rynku.